Корзина
178 отзывов
Разборка "Auto-Stok" Украина
+380670002554

Свічки запалювання для Mitsubishi Outlander: їх перевірка та заміна

Свічки запалювання для Mitsubishi Outlander: їх перевірка та заміна

29.01.18

До числа найпопулярніших автомобілів в Україні належить Міцубіші Аутлендер – надійний, безпечний та стильний транспортний засіб. Для його безперебійної роботи потрібно вчасно проводити техобслуговування та поточний ремонт, використовуючи оригінальні автозапчастини – нові або бувші у вжитку. Деталями, які потребують періодичної заміни, є свічки запалювання.

Перевірка свічок запалювання Міцубісі Оутлендер

Якщо мотор автомобіля перестав стабільно працювати, втрачає потужність, особливо на холостих оборотах, збільшилися витрати палива, то першим ділом варто перевірити справність свічок запалювання. А якщо справа в них, то їх слід негайно замінити. Міняти свічки слід не лише тоді, коли вони вийшли із ладу, японський виробник рекомендує робити цю процедуру через кожні 90-100 тис. км пробігу, а то й раніше, оскільки якість палива та мастил в Україні досі залишає бажати кращого.

Свічки будь-якого автомобіля, в тому числі і Mitsubishi Outlander, можуть стати непридатними через ряд причин:

·       зношування та старіння, яке настає в процесі тривалої експлуатації, пришвидшене зношування спостерігається при перегріванні двигуна, його детонації, при використанні неякісних паливно-мастильних матеріалів та присадок;

·       потрапляння великої кількості мастил на електроди;

·       накопичення на електродах сажі;

·       лакові та шлакові відкладення, котрі з’являються через використання присадок в маслі чи паливі;

·       зношування роз’єму свічок через перегрів чи старіння контактів;

·       розплавлення однієї чи кількох свічок;

·       вихід з ладу центрального електроду.

Для перевірки справності свічок запалювання використовують різне методи та прилади, досвідчені водії можуть багато розповісти про роботу свічок та двигуна по кольору нагару. Якщо він світло-коричневий, то все в нормі, якщо вона чорна та вогка, то має місце викид масла, чорна та суха деталь вказує на збагачені суміші ПММ, біла – на те, що не вистарчає палива. Нормальний колір свічок запалювання при заокруглених кромках бокового і центрального електродів може свідчити про збільшений зазорі, котрий призведе до проблем із запуском в холодну пору.

 

 

Заміна свічок запалювання в Mitsubishi

Поміняти свічки запалювання нескладно, тож кожен водій може сам це зробити, навіть не маючи великого досвіду. Займе операція не більше 30 хвилин. Єдине, що варто пам’ятати про те, що різні покоління моделі та модифікації Аутлендер (Оутлендер) мають свої особливості.

Щоб замінити свічки в Mitsubishi Outlander XL 2,4, потрібно:

·       відкрутивши три болти, зняти кришку силової установки;

·       10 ключем (головкою) відкрутити 4 гвинти, що тримають котушки над свічками, та скинути наконечники з ВВ-проводів;

·       використовуючи спеціальний свічковий ключ або ж довгу торцеву головку на 16, викрутити свічки; гнізда їх рекомендовано прикрити, щоби не потрапило сміття;

·       вкрутити нові свічки та закрутити все назад.

Для Mitsubishi Outlander з двигуном V6 3,0 заміну свічок запалювання проводять аналогічно, проте щоб дістатися до них, потрібно спершу зняти повітряний фільтр та дросельну заслінку.

Під час заміни свічок запалювання слід пильнувати, аби нагар чи бруд із гнізд та самих деталей не потрапив у камеру згоряння. Якщо це трапилось, то можна скористатися компресором або запустити бензиновий двигун без свічки (тоді поршень викине забруднену суміш під капот). Роботу краще проводити при холодному моторі, що вбереже різьбу деталей від теплової деформації.