Корзина
178 отзывов
Разборка "Auto-Stok" Украина
+380670002554

Заміна витратних матеріалів Subaru Tribeca

Заміна витратних матеріалів Subaru Tribeca

31.01.18

Субару Трібека - автомобіль, який в Україні користується особливим попитом. На вітчизняних дорогах можна побачити чимало новеньких машин і авто з пробігом даної моделі. Воно надійне, безпечне, комфортне, стильне, економічне, практичне. Щоб воно служило вірою і правдою своєму власникові довгі роки, про нього необхідно ретельно піклуватися. Заходи досить нехитрі - використовувати якісні пально-мастильні матеріали, регулярно проводити заміну витратних матеріалів, для поточного і капітального ремонту використовувати оригінальні автозапчастини (беушні або нові).

Періодичне обслуговування Трибеки

Стежити за справністю та технічним станом залізного коня допомагає діагностика, яка дозволяє виявити найменші поломки транспортного засобу. Але і без її проведення варто регулярно проводити планові заміни розхідників - технічних рідин, фільтрів. Виконується така заміна відповідно до таблиці, де містяться рекомендації виробника. Інтервали в ній подані відповідно до величини пробігу, але на частоту ТО впливають і інші фактори - вік машини, інтенсивність експлуатації, якість паливно-мастильних матеріалів, стан двигунів і інших агрегатів машини.

Під заміною витратних матеріалів для Субару Трибека мається на увазі:

•         заміна відпрацьованого масла в двигуні, коробці передач;

•         заміна фільтраційних елементів (масляного, салонного, паливного фільтрів);

•         зміна рідини в гідропідсилювачі керма;

•         заміна антифризу;

•         заміна ременів, роликів, гумових прокладок тощо.

Своєчасно проведені сервісні роботи продовжать життя автомобілю і дозволять уникнути в майбутньому серйозних витрат на капремонт. Також вдасться виключити непрямі витрати на зразок збільшення витрат палива (через засмічений повітряний фільтр), швидке зношування свічок, скорочення ресурсу двигуна і т.д.

 

Діагностика та ремонт Субару Трибека 9

Види ремонту Subaru Tribeca

Технічне обслуговування автомобіля буває кількох видів (в залежності від складності, періодичності та трудомісткості робіт):

•         щоденне (заправка паливом, перевірка рівня технічних рідин, регулювання дзеркал, перевірка коліс, кузова, електрообладнання і т.д.);

•         перше – виконується для нових автомобілів через визначений пробіг (контрольні, очисні, діагностичні, регулювальні та інші заходи);

•         друге (аналогічно з первинним ТО);

•         сезонне – виконується на стику холодного та теплого сезонів (заміна коліс, технічних рідин для інших кліматичних умов, антикорозійний обробіток кузова);

•         по талонах сервісної книжки (виконується коли авто на гарантії строго до рекомендацій виробника).

Відремонтувати чи провести заміну розхідних матеріалів на Субару можна трьома способами. Перший – це самотужки, однак для проведення лагодження потрібно мати знання, досвід, спеціальні інструменти, приміщення. Другий варіант – знайти майстра, котрий проведе діагностику та ремонт по домовленості. Проте тут є небезпека, що недосвідченому водію нав’яжуть не конче потрібні послуги аби більше заробити на ньому. Третій варіант – звернутися до авторизованого сервісного центру, котрий використовує оригінальні деталі, професійне обладнання, а його працівники проходять навчання від виробника. Таке лагодження є найдорожчим, проте власник транспортного засобу отримує гарантію та документи, тож є найбільш бажаним.

Вартість ремонтних робіт та заміни розхідних матеріалів визначається витратами часу на їх проведення, ціною деталей та технічних рідин, кваліфікацією майстра та іншими чинниками. Аби уникнути зайвих витрат бажано знайти сервіс, котрому довіряєте, чітко вказувати обсяг робіт, конкретизувати, що робити із знятими деталями (вернути вам чи утилізувати), документально оформити акт прийому-здачі та бути присутнім під час ремонту (по можливості).